تزیین آشپزخانه با ایده های ساده


تزیین آشپزخانه برای همه کدبانوها اهمیت خیلی زیادی دارد و اغلب به دنبال مشاهده جدیدترین مدل های تزیینات هستند تا بهترین طراحی را برای آشپزخانه خود داشته باشند. در این میان استفاده از طرح ها و ایده هایی که نیاز به هزینه زیادی ندارند و به راحتی انجام می گیرند طرفدارهای بیشتری دارند.
محیط آشپزخانه را طوری تزیین کنید که از بودن در آن لذت ببرید. شما آزادید هر طور که مایلید فضا را تغییر دهیدو از هر وسیله ترئینی که تمایل دارید در چیدمان آشپزخانه استفاده کنید. برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و دوست داشتنی با ما همراه شوید، برای شما ایده هایی داریم:

تزیین آشپزخانه

تزیین آشپزخانه با وسایل ساده
یکی از موارد مهمی که فضای زیادی در آشپزخانه به خود اختصاص داده است و مطمئنا جلوه خاصی هم در آشپزخانه دارد، میز ناهارخوری است. یکی از ایده های جالب برای تزیین این میز دوخت رومیزی های جدید و زیبا است که میتوانید این رومیزی ها را با پرده و همچنین سرویس آشپزخانه ست کنید و از یک طرح و رنگ برای همه آنها استفاده نمایید تا زیبایی و جلوه بیشتزی به فضای آشپزخانه شما ببخشد. توجه داشته باشید که به کار بردن ابتکار و خلاقیت در منزل و انجام کارهای هنری بهترین ایده برای انجام تزیینات مختلف است.

۱) دیوارها را با رنگ های متنوع نقاشی کنید. اغلب افراد بر این باورند که فضاهایی مثل آشپزخانه به دلیل مسائل بهداشتی می بایست به رنگ سفید باشند. باید به این افراد بگوییم که رعایت بهداشت و حفظ نظافت محیط با دیوارهای رنگی نیز ممکن است! دکوراتورها از رنگ های زیبا برای دیوارها، کابینت ها و حتی کف آشپزخانه استفاده می کنند تا به فضا روح و عمق دهند.

۲) از پارچه های گلدار یا طرح دار برای پرده آشپزخانه استفاده کنید تا طراوت و تازگی را در محیط حس کنید. شما خود نیز می توانید با استفاده از یک الگوی ساده و پارچه دلخواهتان برای پنجره آشپزخانه پرده تهیه کنید.

۳) گل و گیاه را فراموش نکنید! ممکن است شما هم اکنون مجموعه ای از گل ها و گیاهان مورد علاقه تان را در حیاط یا بالکن خانه داشته باشید اما یک گلدان زیبا پر از گل های رنگارنگ نشاط مضاعفی به فضای شما می دهد. گلدان های زیبا را در جایی مناسب روی کابینت قرار دهید یا آن ها را در آویزی که از سقف آویزان شده بگذارید تا به صورت معلق قرار گیرند. سعی کنید از گل ها و گیاهانی که رنگشان با بافت و رنگ دکوراسیون دیگر قسمت های خانه هماهنگی دارد استفاده کنید.

تزیین آشپزخانه
تزیین آشپزخانه مدرن و شیک
۴) درهای تعدادی از کابینت ها را بردارید و به جای آن از شیشه به عنوان در استفاده کنید. داخل این کابینت ها را رنگ آمیزی کنید و سرویس های زیبا و دکوری خود را در آن قرار دهید. این کار جلوه آشپزخانه شما را چندین برابر می کند.
۵)آخرین توصیه ما این است که از آثار هنری مثل قاب های زیبای قابل نصب روی دیوار غافل نشوید. استفاده از آثار هنری در هر فضا، به آن هویت و شخصیت می بخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.